Můžeme být i Váš

Odborné vzdělání pro všechny

Zajišťujeme odborné vzdělání studentů i odborné veřejnosti v automobilních oborech. Ať už chcete studovat, učit nebo hledáte profesionálního partnera, zkuste Střední školu Automobilní Holice.

MISE ŠKOLY

• t partnerem žáků a jejich rodičů při zajišťování jejich uplatnitelnosti na trhu práce prostřednictvím vzdělávání realizovaného dle potřeb a požadavků na úroveň všeobecných znalostí, odborných a sociálních dovedností ze strany zaměstnavatelů a dalšího vzdělávání.

VIZE ŠKOLY

• Udržet rostoucí trend v poskytování trvale kvalitního vzdělávání žáků a přípravě odborníků ve svém oboru.
  • Prokazovat kvalitu vzdělávání hodnocením a výsledky.
  • Zvyšovat technickou vybavenost školy dle potřeb efektivního vzdělávání.

BÝT OTEVŘENOU ŠKOLOU

• Rozvíjet partnerství přinášející rostoucí hodnotu žákům a zaměstnavatelům.
  • Zajišťovat a řídit odborný a osobní růst zaměstnanců dle potřeb vzdělávání.
  • Vzdělávání stavět na zkušenostním učení a využívat efektivních nástrojů a metod.
  • Připravovat mladé lidi na život ve všech jeho sférách.
  • Být excelentní /prestižní/ a uznávanou organizací v oblasti vzdělávání.

Máme předpoklady, abychom byli i Váš motor:

Školní areál

funkční konstrukce a design

Ve škole se pořád něco děje. Kromě zázemí pro teoretickou a praktickou výuku studentů nabízíme řadu služeb veřejnosti: autoservis, odborná školení, dny zručnosti aj. Chtěli byste s námi spolupracovat?

KONTAKTUJTE NÁS

Učitelé

kvalitní olej

Připravujeme studenty k bezproblémovému uplatnění na trhu práce. Své práci rozumíme a zkušeností máme na rozdávání. Máme ostatně na co navazovat. Chcete u nás pracovat? Tak se podívejte na nabídku práce.

VOLNÁ MÍSTA

výkonné palivo

Než v nich zažehneme plamen, trochu je rozmazlujeme: ubytování, strava, kroužky, řidičák, stáže... Ale při studiu je pěkně stlačíme a zahřejeme. Díky tomu si pak jako absolventi hravě poradí sami.

PŘIHLAŠTE SE K NÁM I VY

Za ta léta víme své

Rádi předáváme zkušenosti a znalosti, a že jich máme. Přesvědčete se sami.